Nasze wyjazdy szyte na miarę

Planowanie i rezerwacja wymarzonych wakacji jeszcze nigdy nie były tak proste! Wystarczy, że wykonasz kilka kroków, a już wkrótce będziesz mógł cieszyć się wyczekiwanym wypoczynkiem. Oto jak to zrobić:

 

  1. Znajdź najlepszą ofertę - wypełnij odpowiednie pola wyszukiwarki i określ, czego szukasz. Na ekranie pojawią się propozycje, które spełniają Twoje oczekiwania. Przeczytaj szczegóły oferty i zapoznaj się z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.
  2. Zrób wstępną rezerwację - podaj termin, miejsce wylotu, rodzaj wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednie parametry. Nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora i dokonają dla Ciebie wstępnej rezerwacji.
  3. Oczekuj na kontakt od naszych konsultantów - gdy dokonasz rezerwacji, nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.
  4. Podpisz umowę - wybierz sposób, w jaki chcesz otrzymać i podpisać umowę (na maila, faks, osobiście w biurze podróży). Następnie odeślij ją na adres biura podróży.
  5. Dokonaj płatności - przelej ustaloną kwotę za wakacje na podany w umowie numer konta bankowego.
  6. Otrzymaj potwierdzenie rezerwacji - ten dokument będzie niezbędny na lotnisku lub przy odprawie.
  7. Otrzymaj przypomnienie o wyjeździe - dwa dni przed wyjazdem nasi konsultanci skontaktują się z Tobą, aby potwierdzić godzinę wylotu lub wyjazdu i życzyć miłego pobytu.
  8. Pakuj walizki i ciesz się zasłużonym wypoczynkiem!


Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500